Історія

1 вересня 1977 року одне з найбільших промислових підприємств м.Дніпродзержинська завод ДніпроАзот  відкрив дошкільний заклад № 103. Великий  садочок на околиці міста  отримав  назву «Світлячок». Згодом, у 1994 році, він підпорядковується Дніпродзержинському міському управлінню освіти.  Проектна протужність закладу 220 дітей.
      Згідно рішенню Кам'янської міської ради  від 30.09.2016 року № 433-10/У11   було змінено назву комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 29 "Світлячок" Дніпродзержинської міськкої ради на комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 29 "Світлячок" Кам'янської міської ради.
      На даний момент  в садочку  працює 12 груп: 3 – для дітей раннього віку,  9– для дітей дошкільного віку, з них 3 – для дітей з порушенням мовлення. Зараз його відвідують 259 дитини.

Перші вихованці дошкільного закладу "Світлячок"

Наші дні