Сторінка музкерівника

В закладі працюють  досвідчені, творчі музичні керівники – Ушкалова Євгенія Євгеніївна та  Уракова Наталля Олександрівна, які звичайне заняття  перетворюють на справжнє  музичне свято, цікаву захоплюючу казку.

Саме музичний керівник відповідає за музичне виховання, організовує і проводить музичні заняття, літературно-музичні ранки, вечори. Виявляє музично обдарованих дітей і займається з ними індивідуально і в групі. Бере участь в проведенні ранкової гімнастики, фізичних занять і розваг, забезпечує музичний супровід організованих ігор дітей у 2-ій половині дня, проводить музично-дидактичні ігри, театралізовані вистави, ігри – драматизації.

Заняття музикою – складова частина всебічного виховання дітей: естетичного, морального, розумового і фізичного.             Найефективніше музично-естетичне виховання здійснюється в процесі практичної діяльності дітей. Згідно з вченнями І. П. Павлова, рухові навички належать до тих, що створюються найраніше і найлегше Заняття рухами, поряд з вивченням музики, є вагомим засобом музичного виховання Важливим засобом розвитку рухової діяльності учнів виступає заняття хореографією. Зародження танцювальних рухів сягає в сиву давнину. Людина при виконанні первісних трудових рухів починала поступово опановувати деякі ритмічні елементи, які б імітували робочий процес.

Згодом ці рухи набувають не утилітарного, а художньо-естетичного призначення, і в зв’язку з цим стають більш чітко організованими, відповідно до певного темпоритму.

Отже, характерною відмінністю хореографічного руху від побутового руху є його своєрідна спрямованість до художності.

Дієвість танцювальних

рухів чи їх форм можна збагнути лише в певних змістових поєднаннях, конструкціях, що підпорядковуються образно-тематичному розвиткові твору . Заняття рухами, поряд з вивченням музики, є вагомим засобом музичного виховання.