Освітній процес

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад "Світлячок " працює за народознавчим напрямом освітньої діяльності.

Мовою освітнього процесу в закладі є державна мова.

Головними завданнями роботи колективу у 2023/2024 н.р. є:

1. Сприяти збереженню психічного, емоційного, фізичного здоров’я дошкільників шляхом створення безпечних умов освітнього середовища закладу дошкільної освіти.

2. Розвивати зв’язне мовлення дітей дошкільного віку через навчання складання розповідей з опорою на дидактичний матеріал.

3. Продовжувати роботу по вихованню патріотичних почуттів та громадянських якостей шляхом розширення знань дошкільників про українські народні символи і традиції.

В дошкільному закладі функціонує 6 вікових груп, з них 1 група для дітей з вадами мови та 4  інклюзивні групи.

Навчально-виховна діяльність здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Статуту дошкільного навчального закладу.

В установі створено умови для забезпечення права громадян на здобуття дошкільної освіти:

-  реалізується державна політика в галузі освіти;

- освітній процес будується згідно вимог Базового компонента дошкільної освіти України;

- Забезпечується виконання комплексної програми розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля"

У навчальному процесі використовуються такі форми організації  дітей:

- спеціально організована освітня   діяльність (заняття);

- індивідуальна робота;

- мовленнєво-комунікативна діяльність;